Powiatowy Szpital w Iławie - Przetargi Powiatowy Szpital w Iławie - Przetargi - Instrukcja Obsługi Strony
Strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na Twoim urządzeniu z wykorzystaniem ciasteczek - cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z tych technologii, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Informację jak zmienić ustawienia przeglądarki znajdziesz tutaj.
START
PRZETARGI
Zakupy do 30000Euro
Ogłoszenia
KONTAKT
DANE FIRMY
LINKI
Instrukcja
Szukaj
 
 

Instrukcja Obsługi Strony
Wpisał: Administrator   
09.03.2007.

W lewym, górnym rogu strony dostępne jest Menu Główne. W jego skład wchodzą pozycje, po naciśnięciu których, użytkownik jest odsyłany do żądanego działu.

Domyślnie ładowana Strona Startowa zawiera w swojej dolnej części dwa moduły: Nowości i Nowości - Załączniki.

Moduł Nowości wyświetla ostatnio dodane ogłoszenia o przetargach, zaś moduł Nowości - Załączniki wyświetla ostatnio dodane załączniki do ogłoszeń,tj. SIWZ, modyfikacje i korekty ogłoszenia, ogłoszenia o wyborze oferty i odpowiedzi na zapytania.

Po kliknięciu danego ogłoszenia w module Nowości wyświetlana jest treść tego ogłoszenia.

Po kliknięciu danej pozycji w module Nowości - Załączniki wyświetlana jest lista załączników do przetargu do którego odnosi się dany załącznik.

W skład Menu Głównego wchodzą pozycje:

START

PRZETARGI

ZAŁĄCZNIKI pobierz

Zapytania 2011

KONTAKT

DANE FIRMY

LINKI

Instrukcja

Szukaj

Opis pozycji:

Start - przenosi do Strony Startowej witryny.

PRZETARGI - przenosi do działu Przetargi zawierającego Ogłoszenia o Przetargach ogłaszanych przez Szpital

ZAŁĄCZNIKI pobierz - przenosi do działu Załączniki.

Zapytania 2011 -  Wyświetla listę zapytań do przetargów w 2011 roku z możliwością ich pobrania.

KONTAKT - wyświetla dane teleadresowe tj. adres szpitala, a także telefony i adresy email do : centrali, kancelarii, działu zamówień publicznych i administratora witryny.

DANE FIRMY - wyświetla podstawowe informacje na temat szpitala, tj. adres, regon, NIP, itp.

LINKI - przenosi do działu zawierającego listę linków.

Instrukcja – wyświetla niniejszą instrukcje.

Szukaj - przenosi do wyszukiwarki. Po wpisaniu w puste pole szukanej frazy nazleży nacisnąć ENTER, lub kliknąć przycisk Szukaj.

Opis działów:

Przetargi - zawiera tabelę z listą ogłoszeń o przetargach, w pierwszej kolumnie wyświetlana jest data publikacji ogłoszenia, w drugiej nazwa ogłoszenia, po kliknięciu której wyświetlane jest dane ogłoszenie, numer w nazwie ogłoszenia to numer przetargu, w trzeciej kolumnie wyświetlany jest autor ogłoszenia, a w czwartej liczba odsłon danego ogłoszenia. nad tabelą znajduje się link Załączniki do Ogłoszeń, po kliknięciu którego użytkownik przenoszony jest do działu Załączniki.

Załączniki - zawiera załączniki do ogłoszeń, tj. SIWZ, modyfikacje i korekty ogłoszenia, ogłoszenia o wyborze oferty i odpowiedzi na zapytania. Ogłoszenie o danym numerze odnosi się do kategorii przetarg o tym samym numerze. Po kliknięci nazwy kategorii wyświetlana jest lista załączników do danego przetargu. Załączniki są w postaci plików do pobrania w standardach: odt, pdf, rtf, doc, jpg. Kliknięcie danego załącznika rozpoczyna pobieranie go. Jeżeli załącznik występuje w kilku częściach należy pobrać wszystkie jego części, a następnie rozpakować je przy pomocy programu do archiwizacji (tj. 7zip).

Ogłoszenia:

Po kliknięciu wybranego ogłoszenia w dziale Przetargi jest ono wyświetlane. Na jego górze znajduje się nazwa w formacie: Ogłoszenie nr X YYYY, gdzie:

X – nr przetargu, którego dotyczy ogłoszenie,

YYYY – rok, w którym ogłaszany jest przetarg

Pod nazwą znajduje się imię i nazwisko autora ogłoszenia oraz data jego publikacji.Poniżej znajduje się tekst ogłoszenia. Jeśli po publikacji było ono przez autora zmieniane, to pod nim znajduje się data modyfikacji.

Zmieniony ( 28.02.2011. )
 

(c) 2007 PSZ Iława
Strona powstała w oparciu o Joomla! GNU/GPL License